Слухай онлайн
Cуспільство

Вітренко вимагає від антигітлерівської коаліції оголосити економічну війну проти Львівщини

Голова ПСПУ Наталія Вітренко пропонує осудити дії української влади «за популяризацію фашизму», а також запровадити щодо Львівської області економічні санкції за «пропаганду символів нацизму, імен нацистських спільників і щодо знесення пам'ятників радянським воїнам-визволителям». З відповідним зверненням Н. Вітренко апелювала до світових лідерів. Про це повідомила прес-служба ПСПУ.

«Зупинити фашизм!» Звернення голови ПСПУ Наталії Вітренко до керівників країн антигітлерівської коаліції: Президента Росії Дмитра Медведєва, Президента США Барака Обами, Прем'єр-міністра Великобританії Гордона Брауна, Президента Франції Ніколя Саркозі
Наші держави ціною життя десятків мільйонів людей перемогли нацизм і цим врятували світ від знищення і поневолення коричневою чумою фашизму. Злодіяння нацистів та їх спільників були засуджені вироком Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу за злочини проти миру, військові злочини і злочини проти людства.
Представники ваших країн підписали цей вирок і зобов'язали національні суди притягнути до відповідальності злочинців, не тільки тих, що безпосередньо здійснювали злочини, але й належали до нацистських структур СС, СД, СА.
Злочини, скоєні німецькими нацистами та їх спільниками, не мають терміну давності, і ООН неодноразово приймала рішення про неприпустимість як відродження фашизму, так і популяризації нацистських злочинців та їхніх ідей через політичні партії та громадські організації. Останню таку резолюцію Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено 18 грудня 2008 року.
В Україні під патронатом президента Ющенка кидається виклик світовій спільноті: пропагується нацизм, реабілітуються його спільники, героями України стають есесівці. Іменами спільників нацистів називаються вулиці, їм встановлюють пам'ятники.
Одночасно паплюжаться і знищуються пам'ятники-символи перемоги Радянської Армії над фашизмом. Особливо культивуються ці процеси в західних областях України – Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській.
10 квітня 2009 року Львівська обласна рада фактично прийняла рішення про знесення на території області усіх пам'ятників радянським воїнам-визволителям.
Українська влада в особі президента, уряду та парламенту не лише не протидіє, а фактично заохочує неонацистів.
У зв'язку з цим я звертаюся до вас із проханням засудити дії української влади щодо відродження фашизму, дії українських неонацистів, і в тому числі рішення Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року. Нацизм і фашизм у будь-якій формі не може бути внутрішньою справою будь-якої країни!
Також я звертаюся до вас із проханням ввести економічні санкції проти Львівської області до моменту скасування прийнятих ними рішень з пропаганди символів нацизму, імен нацистських спільників і щодо знесення пам'ятників радянським воїнам-визволителям.
Жодних інвестицій у Львівську область! Жодних культурних та туристичних зв'язків, доки вони не зупинять неонацистські дії Львівської обласної ради!
Голова ПСПУ Наталія Вітренко
17 квітня 2009 року», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що 10 квітня Львівська облрада ухвалила рішення «Про правову оцінку злочинів комуністичного режиму в Україні», а також  - звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо подання відповідного законопроекту.
 Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ