Слухай онлайн
Cуспільство

«ВКонтакте» відкрила представництво в Україні

Соціальна мережа «ВКонтакте» створила українське представництво з офісом на Хрещатику в Києві. Як очікує керівництво компанії, до кінця 2012 року в київському офісі буде працювати не менше 10 осіб.

Соціальна мережа «ВКонтакте» зареєструвала в Україні юридичну особу і орендувала приміщення в центрі столиці, на Хрещатику, для свого представництва в країні, повідомляє ZN.UA.

«Ми орендували приміщення на Хрещатику, зробили ремонт у ньому і зареєстрували юридичну особу, що виявилося не так просто в Україні», — повідомив прес-секретар «ВКонтакте» Владислав Циплухін.

За його словами, до кінця року в київському офісі буде працювати не менше 10 осіб. Комерційний відділ у Києві займатиметься обслуговуванням місцевих рекламодавців, а співробітник прес-служби буде перекладати прес-релізи на українську мову, збирати базу ЗМІ, обробляти вхідні запити та організовувати заходи під приїзд керівників.

«Павло Дуров (творець соцмережі - ZN.UA) поставив перед заступником генерального директора та прес-службою одну глобальну задачу: зробити так, щоб українські користувачі та партнери сприймали „ВКонтакте“ як рідну (домашню) соціальну мережу. Адже раніше навіть не всі компанії могли купувати у нас рекламу безпосередньо», — розповів Циплухін.

Як повідомлялося, мережа «ВКонтакте» є однією з найпопулярніших серед українців, випереджаючи «Одноклассники» і Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ