Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Влада Львівщини покладала квіти з нагоди Дня незалежності

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди святкування 15 річниці незалежності України керівництво області та міста взяло участь у покладанні квітів до пам’ятників В’ячеславу Чорноволу та Тарасу Шевченку.
У церемонії взяли участь голова Львівської ОДА Петро Олійник, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, міський голова Львова Андрій Садовий, перший заступник голови Львівської ОДА Валерій П’ятак, заступники голови ЛОДА Тарас Батенко, Ярослав Пітко та Тарас Федак, заступники голови облради Микола Горинь, Іван Денькович та Лев Захарчишин.
Голова Львівської ОДА Петро Олійник після закінчення церемонії покладання квітів до пам’ятика Тарасу Шевченку зазначив, що з самих початків Львівщина відзначилася, як генератор української незалежності і тут ідею незалежності виношували століттями та завжди шанували українську мову, українську культуру і символіку «Тому зараз нам потрібно позбутися совдепівських підходів та почати надіятися і вірити у себе для досягнення нових висот. А з Божим благословенням нам це вдасться» - наголосив голова Львівської ОДА Петро Олійник
Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник зазначив, що наші теперішні здобутки це результат 15 років роботи. «Звичайно можливо ми хочемо бачити нашу державу більш розвинутою, але потрібно розуміти, що не усього можна досягнути відразу. Поступ є серйозний тому потрібно вірити у кращий завтрашній день» — закликав Мирослав Сеник.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...