Влада Львівщини та представники австрійської компанії Meinl Capital Advisors AG підпишуть меморандум про співпрацю
Слухай онлайн
Економіка

Влада Львівщини та представники австрійської компанії ”Meinl Capital Advisors AG” підпишуть меморандум про співпрацю

Сьогодні, 4 грудня, голови Львівської облдержадміністрації Петро Олійник зустрівся з представниками австрійської компанії ”Meinl Capital Advisors AG”. Про це „Гал-іnfo” по-відомила прес-секретар голови ЛОДА Іванка Попович.
Як зазначив голова правління компанії ”Meinl Capital Advisors AG” п. Гумпель, осно-вними напрямками їхньої діяльності є: приватні банки та приватна інвестиційна діяльність. Група компанії також керує декількома інвестиційними фондами. Одним з них є ”Європей-ський земельний фонд”, який має в своєму розпорядженні 2,8 млрд євро для реалізації прое-ктів. Також успішно працює фонд по інвестуванню в енергопостачальні підприємства та фонд, котрий займається реконструкцією аеропортів. Ще одним напрямком їх діяльності є консультаційна діяльність – компанія консультує уряди різних країн з інвестиційних проек-тів і приватизації великих об’єктів.
У ході зустрічі було обговорено декілька важливих для Львівської області проектів. По-перше, це добудова Добротвірської ТЕС-2, яка генерує електроенергію не лише для України, а й у країни Європи.
Наступним важливим проектом є реконструкція Львівського аеропорту, який на даний час є державною власністю. На думку голови облдержадміністрації, Львівський аеропорт - перспективне і прибуткове підприємство.
Під час переговорів Петро Олійник окреслив проблеми енергозбереження в області. Зокрема, він наголосив на проблемах теплопостачання, водопостачання та водовідведенні. ”Заміна старих технологій, яким уже більше 50 років, на нові може зменшити споживання енергоресурсів у 2-3 рази. Ми будемо раді залученню інвестиційних коштів в проекти пов’язані з енергозбереженням”, - зауважив він.
Представники австрійської компанії висловили свою зацікавленість у співпраці з Львівською областю. Сторони домовилися про підписання меморандуму про співпрацю.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...