Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Влада Трускавця шляхом продажу земельних ділянок під аварійними будинками намагається вирішити проблему відселення мешканців з аварійного житла

Влада Трускавця шляхом продажу земельних ділянок під аварійними будинками намагається вирішити проблему відселення мешканців з аварійного житла — повідомив «Гал-info» міський голова Трускавця Лев Грицак. За його словами, в Трускавці є близько 40 аварійних будинків і влада пропонує інвесторами викупити земельні ділянки під цими будинками, однак за умови виселення мешканців.
 Зокрема, на сьогодні на продаж виставлено житловий будинок на вул. Дрогобицька, 23, в якому мешкає 14 осіб, на вул. Куліша, 9 — 16 мешканців, на вул. У. Кравченко, 12 — 7 мешканців, на вул. У. Кравченко, 15 — 6 мешканців, на вул. С. Бандери, 35 — 25 мешканців, на вул. С.Бандери, 25 — 6 мешканців, на вул. Куліша, 2 — 5 мешканців, на вул. Куліша, 3 — з мешканці, на вул. Крушельницької, 53 — 6 мешканців, на вул. Біласа, 7 — 9 осіб, на вул. Шевченка, 29 — 16 осіб, на вул. Стефаника, 4 — 11, а також будинок на вул. Крушельницької, 8, де мешкає 22 особи.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ