Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Володарем головної номінації конкурсу „Обличчя міста” став Львівський дріжджовий завод „Ензим”

Сьогодні, 15 вересня, відбулося підбиття підсумків конкурсу підприємств міста, котрі тривалий час вже працюють у сфері послуг та достойні бути його обличчям.

Володарем головної номінації конкурсу „Обличчя міста” став Львівський дріжджовий завод „Ензим”, окрім того, було визначено ще шість номінацій.
 У номінації „За доброчесність у бізнесі” нагороду отримала „Львівська пивоварня”, у номінації „Львів промисловий” – ВАТ „Іскра”, у номінації „Європейський рівень послуг” –  між собою розділили мережа „Інтермаркет”, туристичне агентство „Трайдент” та ВАТ „Кредобанк”, нагороду в номінації „Збереження архітектурної спадщини” між собою розділили „Укрексімбанк” та банк „Львів” і за найкраще проведення вільного часу – клуб „Спліт”.
 Окрім того, низці підприємств вручено спеціальні відзнаки. Представникам фірм-номінантів організатори конкурсу вручили бронзову статуетку, картину та квіти.
 Організаторами конкурсу були Львівська торгово-промислова палата, він відбувався під патронатом Львівської міської ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ