Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Володимир Гройсман знову пообіцяв військовим підвищення пенсії

У Кабінеті міністрів сподіваються, що законопроект про пенсійне забезпечення військовослужбовців буде ухвалений парламентом у лютому, але перерахунок виплат обіцяють зробити з 1 січня. Про це під час засідання уряду сказав прем'єр Володимир Гройсман.

"Ми розуміємо, що у січні Верховна Рада не зможе ухвалити цей закон, тому сподіваюся, що це  вийде зробити у лютому", - сказав він.

"Даю доручення, щоб всі пенсії були перераховані з 1 січня 2018 року, навіть якщо закон приймуть у лютому", - додав прем'єр.

Він запевнив, що всі суми будуть виплачені у повному обсязі.

Як повідомила Українська правда, за словами Гройсмана, питання щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців наразі проходить обговорення у Раді національної безпеки та оборони.

"Ми  ухвалили рамку необхідних законодавчих змін і передали їх на узгодження РНБО… Там триває конструктивна дискусія, після чого уряду надійдуть пропозиції щодо того, який саме шлях обрати", - розповів Гройсман.

Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що рішення передати законопроект про пенсії для військовослужбовців на розгляд РНБО було прийнято 16 червня минулого року Національної радою реформ, оскільки дане питання "напряму торкається обороноздатності України".

"Це питання розглядалося за участю секретаря РНБО наприкінці грудня, наразі працює робоча група за участі силовиків 14 силових відомств, відпрацьовуються норми цього закону, вони змінюються, покращуються", - сказав Рева.

"Після цього він буде переданий на узгодження кабінету міністрів і, сподіваюся, прийдемо до спільного рішення. А далі документ буде переданий Верховній раді. Думаю, це буде зроблено в найближчий час", - додав він.

Гройсман зазначив, що в обговорюваному законопроекті для нього є принциповим є те, щоб у документі були прописані норми, щодо того, аби найвищі пенсії були у військовослужбовців бойових підрозділів і менші у тих, хто перебував у тилу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ