Слухай онлайн
Культура

Втретє у Львові відбудеться дитячий фестиваль «Співала бабуся»

Львів розвиває дитячу творчість. У нашому місті відбудеться третій дитячий фестиваль «Співала бабуся». Організатором свята є Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) Франківського району за підтримки управління молоді, сім'ї та спорту мерії.

«Три роки тому Фестиваль «Співала бабуся» був започаткований як захід УДЮМК Франківського району. Але після того, як ми побачили, що захід має добрі відгуки і пройшов просто феєрично, ми зробили його загальноміським. І ось уже другий рік поспіль в ньому беруть участь всі дитячі колективи, які мають бажання показати свою творчість», - розповіла заступник керівника управління молоді, сім'ї та спорту Олена Кондрат.

«Доброю традицією стало проведення свята народної пісні, яку залишили як дорогоцінний скарб наші предки. Ми маємо на меті навчити дітей поважати спадщину, розвинути любов до рідної пісні. Водночас сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння розвитку українського пісенного мистецтва. Та однією з основних цілей фестивалю є виявлення найкращих дитячих творчих колективів і обдарованих дітей в нашому місті», - каже в.о. керівника УДЮМК Франківського району Катерина Висоцька.

Фестиваль української народної пісні «Співала бабуся» відбуватиметься 3 грудня у приміщенні Львівського академічного обласного театру ляльок, що розташований за адресою пл.Дл.Галицького, 1. Початок о 15.30 год.

В програмі заходу: виступи хору Церкви всіх Святих українського народу, колективу народно-інструментальної музики «Вишиванка», клубу «Світанок», капели бандуристів «Калинонька» ЦДТ «Веселка», учасників художньої самодіяльності НВК ім.В.Стуса, музичного гурту «Акцент» УДЮМК Франківського району, дитячого хору «Радуниця» УДЮМК Шевченківського району.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ