Слухай онлайн
Культура

Втретє у Львові запрезентують мистецький проект «По Рождеству»

20 січня у театрі ім. Марії Заньковецької о 19.00 втретє відбудеться щорічний мистецький проект «По Рождеству» від «Майстерні пісні». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Окрім того, 29 січня в органному залі, що на вул. С. Бандери,4 о 18.00 відбудеться концерт-презентація диску «Світоявлення. Давні духовні напіви Різдва». Про це повідомила художній керівник «Майстерні пісні», лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Наталія Половинка.

Представлена програма поєднає українську народну колядку-щедрівку. Традиційний співочий канон, ритміка архаїчних текстів та відеоарт створять образ тайни Різдва в сучасній художній формі.

«Цього року основою музики вечора стає текст - він пронизує всі зимові свята ще з правіків і до наших днів колядою, зверненням один до одного, до Бога і до всього живого. Ця мова говорить до небуденної людини в нас, будить пам'ять того, що святе в нас, Свято. Повільне вглядання в тишу Буття - Слово Рождества», - зазначила Наталія Половинка.

«По Рождеству» - щорічний проект, котрий у різних формах втілює традиційне українське свято: Різдво - Новий Рік - Водохреща. Головною цікавинкою свята є українська пісня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ