Слухай онлайн
Політика

Виборчі дільниці для проведення парламентських виборів 2006 року за кордоном повністю готові до виборів – Борис Тарасюк (доповнено)

Виборчі дільниці для проведення парламентських виборів 2006 року за кордоном повністю готові до виборів. У цьому сьогодні, 20 березня, під час прес-конференції у Львові запевнив журналістів Борис Тарасюк.

За його словами, проблеми з виборчими дільницями виникли лише в Придністров’ї. „У Придністров’ї не буде виборчих дільниць, оскільки це пов’язано з останніми змінами до виборчого законодавства, а також з тим, що придністровська влада не гарантує безпеки під час голосування на виборчих дільницях у Придністров’ї”, — сказав Борис Тарасюк.
 За його словами, певні труднощі були і з однією з виборчих дільниць у США. Щодо дільниць у Російській Федерації, то жодних проблем на усіх п’яти дільницях наразі не виникало.
За даними Бориса Тарасюка, до виборчих списків за кордоном внесено 387 тисяч українських громадян. „Це ті особи, які перебувають на консульському обліку або звернулися з проханням внести їх до списків виборців”, - зазначив Борис Тарасюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...