Слухай онлайн
Cуспільство

Вихованці львівських дитячих клубів представлять свій вертеп

Вихованці дитячих клубів мережі УДЮМК шанують народну творчість, й продовжують давні традиції святкування Різдва Христового. Сьогодні, 9 січня, на площі Ринок УДЮМК Сихівського району спільно з Марійською дружиною ЦРПБ представить вертепне дійство «Три перлини для Ісуса». Початок вистави – о 19.30, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Вертепи нагадують кожному із нас, що Різдвяні свята - це час для прославлення Христа, який приходить у світ в маленькій дитині, щоб спасти кожного з нас. Постановка «Три перлини для Ісуса»за допомогою засобів народного фольклору відобразить релігійне дійство - народження Христа. Почнеться вистава з колядки «Темная нічка». Вийде шопкар, аби засвітити шопку; завітають пастушки поклонитися Ісусу. Звісно, чорт намагатиметься нашкодити, й погасить вогонь в шопці. Але вертеп прожене поганих дійових осіб, які уособлюють зло. Й пастушок, який матиме посох з каганцем,запалить свічку в шопці, що символізуватиме перемогу добра над злом. Як Ісус Христос допомагав людям , так люди своїми добрими справами допомагають Ісусу», - розповіла Марія Сороківська, педагог-організатор УДЮМК Сихівського району. 

Нагадуємо, сьогодні вертепи із УДЮМКів беруть участь у конкурсі на «Найкращий вертеп 2013 року», який відбувається в рамках Свята Пампуха. Вихованці УДЮМК Шевченківського району виступатимуть о 14.25 год., Личаківського УДЮМК- о 15.00 год., Франківського УДЮМК – о 17.45 год., Сихівського УДЮМК – о 19.30 год. Вертеп УДЮМК Галицького району презентував свою виставу в понеділок, в свято Різдва Христового. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ