Слухай онлайн
Економіка

Виконавчий комітет підтримав проєкт бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2022 рік». З наступного тижня прийняте рішення розглянуть і обговорять на депутатських комісіях, а 9 грудня його винесуть на розгляд сесії Львівської міської ради.
Фото ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

"У вересні ми прийняли рішення про затвердження прогнозу бюджету на 2022-2023 роки. Тобто, ми затвердили основні показники. Зараз пропонуємо проект бюджету конкретно на 2022 рік. До цього проекту також буде внесено певні зміни у зв’язку із змінами в законодавстві, адже вчора держава прийняла закон про бюджет на 2022 рік", - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Також заступник міського голови Львова з питань економічного розвитку Андрій Москаленко заявив про необхідність виділення додаткових коштів на Програму підтримки ПЛАСТу, на Програму "Львів науковий" та на підтримку Української академії лідерства.

"Зі свого боку пропоную збільшити фінансування на освіту і на розвиток наших парків", - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Відтак, рішення "Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2022 рік" прийняли з правками і доповненнями. З наступного тижня прийняте рішення розглянуть на депутатських комісіях, а 9 грудня його винесуть на розгляд сесії Львівської міської ради.

Проєкт рішення тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ