Виконком міськради завтра затверджуватиме тарифи на тепло для населення
Слухай онлайн
Політика

Виконком міськради завтра затверджуватиме тарифи на тепло для населення

Виконком міськради завтра, 20 жовтня, затверджуватиме тарифи на тепло для населення, — повідомив журналістам міський голова. Нагадаємо, сьогодні нові ставки тарифів виносили на сесію ЛМР, але це питання знали з порядку денного.

 «Я виніс це питання на сесію, щоб підняти його на серйозний рівень, воно пройшло ґрунтовне обговорення серед депутатів і це дало свій позитивний результат. Хочу наголосити, що тарифи, які будуть озвучені завтра на виконкомі, є менші, ніж в інших містах: ніж в Одесі, Києві, навіть менші, ніж у Червонограді Львівської області. Ми з депутатами працюємо, як єдине ціле, як одна команда – ніхто ні на кого не скидає відповідальність. Є погодження Антимонопольного комітету, ми провели громадські слухання і, думаю, завтра, вже затвердять тарифи», — наголосив міський голова.
 Крім цього, питання тарифів на теплоенергію та нових цін обговорюватимуть наступного тижня на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.
 «На сьогодні ціна на газ піднялася, є розрив в тарифах і хто це буде компенсувати, бо міста не мають такої можливості?  Ідеально було б, щоб це зробив уряд і сам же знайшов  кошти, бо невчасна проплата за газ блокує подачу газу в місто, а припинити подачу газу — це зупинити теплопостачання. Однак парадокс ситуації полягає у тому, що ціни на газ для населення є значно меншими, ніж для підприємств. Поряд з тим, більшість населення користується теплом, яке виробляють теплові підприємства, і змушене за нього платити величезні гроші. Де справедливість?» — говорить Андрій Садовий.
 Нагадаємо, міськрада пропонує у 2,3 рази збільшити тариф та теплоенергію для населення. При чому для користувачів «Львівтепленерго» теплоенергія коштуватиме 181, 79 грн за Гк, а для користувачів «Залізничтеплоенерго» — 183, 65 гривень за гігакалорію.
Як пояснив, відповідаючи на запитання «Гал-info» Андрій Садовий, на завтрашньому виконкомі цю різницю в оплаті у майже 2 гривні "детально обговорюватимуть, щоб мешканці розуміли у чому проблематика». Щоправда, чому львів’яни мають платити різну ціну за тепло, міський голова так і не пояснив.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...