Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Виконком зараз вирішує – чи передати футбольному клубу „Карпати” стадіон „Україна” у тимчасове користування

У ці хвилини триває обговорення членами виконкому пропозиції про те, щоб передати футбольному клубу „Карпати” стадіон „Україна” у тимчасове користування. Якщо виконком все-таки прийме рішення про те, щоб звернутись до сесії міської ради про передачу стадіону в оренду, то  „Карпати” зможуть проводити тренування на цьому стадіоні впродовж п’яти років за символічну суму оренди – одна гривня. Однак умовою передачі в оренду стадіону є вимога членів виконкому забрати несанкціоновано розташований базар на території дитячих тренувальних майданчиків.

Разом з тим до оренди не входять готелі та тренувальні майданчики, тобто цілий комплекс, який раніше вимагали представники „Карпат” для того, щоб команда могла повноцінно тренуватись та існувати.
Нагадаємо, 20 жовтня на виконкомі Львівської міської ради було затверджено проект договору оренди стадіону „Україна”. Зокрема, в проекті зазначено, що в оренду здається майновий комплекс та чаша стадіону. У майновий комплекс входять 2335 квадратних метри нежитлових приміщень та 1918 квадратних метри споруд загальною вартістю 36 млн 987 тисяч гривень. За місяць орендна плата без ПДВ становить 125 757 гривень.
Стадіон „Україна”, на якому свої домашні матчі проводить ФК „Карпати”, має розмір ігрового поля 104 х 72 м та вміщає 30 тисяч глядачів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...