Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Випуск промислової продукції на Львівщині зріс на 6,4%

Протягом січня-вересня 2006 року порівняно з відповідним періодом 2005 року випуск промислової продукції зріс на 6,4%, тоді як  у січні-вересні 2005 року – зменшився на 5,7%. Зокрема, зростання відбулося у добувній промисловості – на 6,3%, обробній промисловості – на 6,7%, з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води – на 1,4%. Про це “Гал-info” повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

В обробній промисловості порівняно із  січнем - вереснем 2005 року спостерігалося зростання обсягів виробництва, а саме на 45,8% - на підприємствах металургії та оброблення металу, на 16,1% - машинобудування, на 12,7% - целюлозно-паперової та поліграфічної промисловості,  на 10,1%,  хімічної і нафтохімічної промисловості, на 7,3% - з виробництва інших неметалевих виробів, на 3,2% - харчової промисловості та перероблення сільськогосподарських продуктів.
Попри те було і скорочення обсягів виробництва відносно січня-вересня 2005 року. Зокрема, порівняно з минулим роком скорочення обсягів виробництва відбулося на підприємствах з виробництва деревини та виробів з деревини - на 0,6%, легкої промисловості - на 2,6%, з виробництва продуктів нафтоперероблення - на 16%.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...