Слухай онлайн
Cуспільство

Випускників Львівського ДУ внутрішніх прав розподілили по майбутніх посадах

20 січня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл цьогорічних майбутніх випускників факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, факультету з підготовки слідчих та факультету міліції громадської безпеки на стажування в посадах, на яких вони після закінчення навчального закладу проходитимуть свою подальшу службу, повідомили у ВГМЗ ЛьвДУВС.

З цією подією навчальний процес для курсантів четвертого курсу ЛьвДУВС, можна сказати, завершився. Тепер їм вперше дається шанс випробувати в реальному життіті знання, які були здобуті в закладі протягом навчання. Вже після стажування, звісно за умови його вдалого проходження, через декілька місяців вони отримають дипломи та омріяні погони.

У роботі комісії з персонального розподілу під головуванням начальника ГУМВС України у Львівській області генерал-майора міліції Олександра Рудяка взяли участь ректор Львівського державного університету внутрішніх справгенерал – лейтенант міліції Михайло Цимбалюк, заступник начальника головного слідчого управління МВС України майор міліції Олег Татаров, проректор з кадрового забезпечення та міжнародної діяльності полковник міліції Валерій Середа, начальник управління кадрового забезпечення ГУМВС України у Львівській області Валерій Іваха, начальник відділу кадрового забезпечення УМВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Шевчук, начальники факультетів та представники практичних підрозділів органів внутрішніх справ. Керівники та працівники кадрового апарату перші познайомились із претендентами на відповідні посади, які працюватимуть у підпорядкованих підрозділах. Цьогорічні майбутні випускники розподілені в територіальні органи Львівської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та інших областей та у підрозділи МВС України на Львівській залізниці.

На головне запитання претендентам «Чи згодні Ви із запропонованою посадою?», переважна більшість відразу дали стверджувальну відповідь. Представники комісії з розподілу уважно розглянули кожне запитання курсантів та надали вичерпні відповіді.

Цьогорічбуло розподілено по підрозділах 397 курсантів. Серед них факультет з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції представив 148 випускників, з підготовки слідчих - 92 , міліції громадської безпеки - 157. Всім випускникам навчального закладу були запропоновані посади відповідно до отриманої спеціалізації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ