Слухай онлайн
Cуспільство

Випускники, які мають міжнародний сертифікат мовного іспиту, не складатимуть ЗНО із іноземних мов

Випускникам ЗНЗ, які у поточному навчальному році (з 01 червня 2016 року по 01 червня 2017 року) отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту рівня B-l та вище, не складатимуть тести із ЗНО із іноземних мов. Про це сьогодні, 16 березня, на прес-конференції повідомила Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО), інформує кореспондент Гал-інфо.

Йдеться про міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту Deutches Sprachdiplom (DSD), Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD), Goethe-Zertifikat Bl, Goethe-Zertifikat B2 - німецька мова; DELF/DALF - французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE - англійська мова; D.E.L.E. - іспанська мова) рівня B-l - для загальноосвітніх навчальних закладів, В-2 - для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням  іноземних мов, результати зазначених іспитів (за бажанням випускника) зараховуються як результати ДПА і у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється атестаційна оцінка з іноземної мови 12 балів.

Випускники, які вже отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту, але зареєструвалися для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО, мають до 31 березня  внести відповідні зміни до реєстраційних даних, звернувшись за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію у навчальному закладі. Випускники, які не внесуть відповідні зміни, проходять ДПА з іноземної мови у формі ЗНО.

Випускникам, які отримують міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту рівня В-1, В-2 у період з 31 березня до 01 червня 2017 року і які проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО, у додаток до атестата про повну загальну середню освіту (за зверненням випускника) виставляється атестаційна оцінка з іноземної мови 12 балів.

Як писало Гал-інфо, завтра, 17 березня, закінчується реєстрація на ЗНО. Станом на сьогодні на Львівщині на ЗНО зареєструвалось понад 14 тис. осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ