Слухай онлайн
Cуспільство

Вийшла друком книга „Парафії, костели та каплиці”

6 травня коштом Курії Львівської архідієцезії вийшла з друку книжка – „Парафії, костели та каплиці”, яка є ілюстрованою розповіддю про храми, що розташовані на теренах Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей (364 сторінок формату 148х148 мм).
Видання – це друга частина першого тому багатотомного видання „Львівська архідієцезія латинського обряду. Ілюстрована розповідь”. Перша частина присвячена сакральним спорудам Львівської області. „Розповідь” написана українською мовою. Назви та покажчик парафій подано також польською мовою. Авторами видання є єпископ Мар’ян Бучек та редактор і веб-майстер сайта Ігор Седельник.
Наступні дві книги п’ятитомної серії: 1) розширене та доповнене видання 1-ї частини 1-го тому „Парафії, костели та каплиці”, яке тепер вже польською мовою розповість про святині на теренах Львівської області; 2) 1-а частина 2-го тому „Видатні пастирі Церкви” з ілюстрованою розповіддю українською мовою про видатних священиків та єпископів, котрі зробили вагомий внесок в розбудову церковного життя Архідієцезії. Про це повідомила Лариса Литвинюк, секретар Курії.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");