Слухай онлайн
Cуспільство

Визначено лауреатів обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

Учора, 14 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відбулося підсумкове засідання журі з присудження Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За результатами засідання визначено лауреатів премії 2011 року за номінаціями:

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського:

Івашків Галина Михайлівна – за мистецтвознавчі праці, виконані протягом 2009-2011 років

2. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича:

Гордон Олександр – за книгу «Стінопис»

3. Проза – імені Богдана Лепкого:

Палинський Віктор – за книгу «Декілька зимових днів…»

4. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка:

Пастух Тарас Васильович – за монографію «Модерні стильові течії української поезії 1960-90-х років (Київська школа та її оточення)»

5. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького:

Стригун Федір Миколайович – за режисерські постановки, здійснені протягом останніх трьох років, зокрема, «Візит літньої пані» Ф.Дюрренмата, Сільва» І.Кальмана, «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка, «Дама з камеліями» А.Дюма

6. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола:

Кушнір Богдан Іванович – за книгу «Помилка Солженіцина» та серію гострих публіцистичних статей, надрукованих у «Голосі України» та в Інтернет-виданні «Українська правда» протягом 2010-2011 років

7. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича:

Фроляк Богдана – за цикл камерних та хорових композицій «Lamento» для фортепіанного тріо, «Диптих» для хору а cappella на вірші Т.Шевченка

8. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша:

Риботицький Володимир Петрович – за персональну виставку, презентовану у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького

9. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти:

Ганкевич Володимира Романівна – за творчі роботи у галузі художнього текстилю, виконані протягом 2009-2011 років

10. Народна творчість – імені Анатоля Вахнянина:

Яськович Михайло – за концептуальну ідею створення макетів дерев’яних церков ХVІІ-ХVІІІ ст. (деяких вже знищених) Галичини та Закарпаття

11. Дизайн  – імені Олени Кульчицької:

Великоголов Борис Богданович – за художнє оформлення фотоальбомів Василя Пилип’юка «Це моя Україна» у трьох томах

12. Архітектура – імені Івана Левинського:

Мастило Ярослав Іванович – за архітектурний проект «Реконструкція палацу водних видів спорту на вул. Кн. Ольги, 114 у м. Львові під «Аквапарк»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...