Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Вже оприлюднено прізвища чотирьох львів’ян, які претендують на міністерські посади та трьох, які можуть очолити парламентські комітети

Вже оприлюднено прізвища чотирьох львів’ян, які претендують на міністерські посади та трьох, які можуть очолити парламентські комітети. Так, аж двоє львів’ян є кандидатами на посаду віце-прем'єр-міністра з регіональної політики — це члени блоку «Наша Україна» Павло Качур та Василь Куйбіда. Як претендента на посаду міністра агропромислового комплексу називають члена БЮТ Михайла Гладія, який був віце-прем'єром з питань села в уряді Віктора Ющенка. Серед семи претендентів на крісло міністра культури від різних політичних сил є екс-міністр культури, член «НУ» Оксана Білозір.
Що ж до парламентських комітетів, то наразі відомі лише прізвища львів’ян від блоку Тимошенко, які претендують на голів комітетів. Зокрема, екс-шеф-редактор газети «Високий Замок» Степан Курпіль висловив бажання очолити комітет з питань свободи слова, щоправда основним претендентом на цю посаду є журналіст, колишній ведучий «5 каналу» Андрій Шевченко. Володимир Яворівський є найбільш імовірним кандидатом на голову комітету з питань культури та туризму, а Андрій Шкіль є основним претендентом на посаду голови комітету з питань молоді і спорту. Перемовини щодо розподілу посад ще продовжуються.
Нагадаємо, за умовами коаліційної угоди БЮТ відійшли портфелі: прем’єр-міністра, першого віце-спікера парламенту, міністра агропромислового комплексу, міністра економіки, міністра палива та енергетики, міністра вугільної промисловості, міністра будівництва та архітектури, міністра культури, міністра надзвичайних ситуацій, міністра охорони здоров’я, міністра фінансів, голови Фонду держмайна, голови Держкомітету телерадіомовлення.
„Наша Україна” натомість отримала посади: голову Верховної Ради, віце-прем’єра з регіональної політики, міністра праці, міністра промислової політики, міністра молоді та спорту, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, голови антимонопольного комітету.
Соціалістична партія своєю чергою отримала такі посади: першого віце-прем’єр-міністра, міністра екології, міністра освіти, міністра транспорту та зв’язку, уповноваженого у Верховній Раді з прав людини.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ