Warriors Games: Ветерани АТО та ООС Львівщини повертаються з найвищим нагородами

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/5
У Києві завершився національний етап Warriors Games – Ігор Воїнів. На ньому відбирали учасників до складу збірної, що представлятиме Україну на фінальному етапі однойменних міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів у США. Про це повідомили 18 травня Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

За нагороди та право виступати у збірній поборовся і 21 ветеран з Львівської області.

Найбільше медалей нашим воїнам вдалось вибороти у стрільбі з лука, одному з найпопулярніших видів програми.

Так, 1 місце в категорії сидячи виборов Сергій Калитюк. У відкритій категорії золото змагань здобув Дмитро Сидорук.

У стрільбі з блочного луку у відкритій категорія ветеранам Львівщини не було рівних: 1 місце виборов Олександр Заставський, другим став Сергій Шимчак, а бронзу виборов Павло Лучків.

У кульовій стрільбі у категорії сидячи "срібло" виборов Сергій Шимчак. Він також став переможцем у штовханні ядра в категорії сидячи.

У баскетболі на візках "золото" виборола команда, у складі якої вистав Віктор Легкодух, а срібним призером стала команда з Володимир Галиком, Сергієм Калитюком та Дмитром Сидоруком у складі.

Національну збірну за підсумками змагань оголосять 31 травня. До неї ввійде 40 учасників бойових дій, які вперше представлять нашу країну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні 2021 року в Орландо.