Слухай онлайн
Політика

"Я - не Волноваха", - Ірина Верещук

"Я - не Волноваха". Прикро, що проведення маршу миру на знак вшанування пам'яті загиблих під Волновахою було спричинено не так цією трагічною історією, як проведенням маршу солідарності щодо підтримки Charlie Hebdo, яка відбулася перед цим", на писал ан ФБ міського голова Рави-Руської Ірина Верещук.

І далі: "Назва акція лише одне із підтверджень цієї думки. Раніше у нас не було акцій "Я - Одеса", "Я - Ілловайськ", "Я - Крим". Світ підтримував Україну, українців, але, таке враження, ми самі недостатньо себе підтримуємо. Дивно, але за лічені години теракт у Франції, таке враження, змусив забути про війну в Україні.

Війна в Україні на фоні теракту у Франції почала здаватися невеличким хуліганством. Там діями терористів не були ні "занепокоєні", ні "стурбовані", ні "обурені".

Теракт у Франції на фоні війни в Україні показав, наскільки легко "українське питання" відсунути на другий, а то й третій план. Аби цього не було кожен українець постійно - вчора, сьогодні, завтра, незалежно від обставин, повинен говорити не "Я - Волноваха", а "Я - Україна", - facebook.com.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ