Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Економіка

Як правильно користуватися кредитною карткою, щоб не переплачувати?

Кредитна карта – зручний фінансовий інструмент, що є достойною альтернативою кредиту готівкою. Вона підходить для розширення купівельної спроможності у період очікування заробітної плати та покриття незапланованих витрат. Завдяки швидкому оформленню при мінімумі супровідних документів, зокрема згідно з умовами Unex Bank, вигідну кредитку можна замовити за посиланням https://unexbank.ua/.../kreditna-kartka та отримати протягом години.

Це дозволить швидко вирішити будь-які нагальні справи, наприклад купити хороший подарунок улюбленому родичу до свята, без тиску на бюджет оновити зламану побутову техніку чи нарешті завершити ремонт вдома. При цьому помірна сума позики та відсотків за її користування не стануть на заваді швидкому поверненню боргу.

Незважаючи на схожі риси із кредитом готівкою, у кредитки є суттєві відмінності та переваги. Щоб насолодитися ними та не витрачати зайвого, варто дотримуватися таких правил користування:

  1. Обрати кредитну карту із пільговим періодом, який дозволить використовувати банківські кошти без нарахування відсотків. Він може становити від 30 до 65 днів, суттєво впливаючи на платоспроможність користувача без додаткових витрат.

  2. Повністю виплачувати заборгованість за картою. Якщо повертати всю зняту з кредитки суму до наступного пільгового періоду замість щомісячної сплати відсотків та частини боргу, можна суттєво заощадити.

  3. Уважно вивчити умови користування кредиткою, щоб уникати найбільш вартісних операцій. Зокрема більшість карт передбачає велику комісію за зняття готівки. Якщо зловживати такою послугою, накопичиться відчутна сума додаткових витрат.

  4. Регулярно користуватися кредитною карткою. За деякими програмами банк може встановити щомісячну комісію за обслуговування неактивного кредитного рахунку. Навіть не користуючись кредиткою, доведеться сплачувати кошти за її підтримку. Також тривалий простій може спонукати банк до зниження кредитного ліміту, після чого картка втратить свою ефективність.

  5. Самостійно регулювати кредитний ліміт. Щоб не витратити зайвого, можна вручну встановити ліміт на щоденні витрати або інтернет-оплату. Слідкувати за своїм рахунком все одно доведеться, щоб не активувати несанкціонований кредит із нарахуванням відсотків, проте накоїти фінансових помилок буде складніше.

  6. Не користуватися овердрафтом без потреби. Замість кредитки теоретично можна використовувати кредитну лінію за дебетовою карткою. Проте у такого способу залучення коштів є суттєвий недолік – на відміну від кредитки, овердрафт не передбачає пільгового періоду, тому одразу супроводжується нарахуванням відсотків. У порівнянні кредитна карта є фінансово безпечнішою.

  7. Не варто економити на інформаційному супроводі. Мобільний чи інтернет-банкінг – це мастхев, за який не варто шкодувати кошти. Завдяки йому вдасться завжди контролювати свої витрати, слідкувати за рухом коштів на рахунку та оперативно реагувати на шахрайські дії.

За допомогою кредитної картки можна без зайвих клопотів збільшити свій місячний бюджет та завжди почуватися впевнено. Важливо уважно обирати емітента та програму підтримки кредитки, зважаючи на власні фінансові звички та потреби, а також ретельно дотримуватися умов користування платіжним інструментом, уникаючи зайвих витрат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ