Слухай онлайн
Політика

Янукович може розраховувати на запрошення для виступу в Бундестазі

Загострювати увагу на тому, що ще 5 років тому Віктора Януковича називали в Берліні фальсифікатором виборів, не варто, вважають у Німеччині. Такої думки дотримується депутат Бундестагу Карл Ґеорґ Велльманн, який входить до комітету з зовнішньополітичних питань, передає "Німецька хвиля".

Велльманн упевнений, що Янукович, обійнявши найвищу в Україні посаду, буде демократично обраним президентом, бо й міжнародні організації назвали вибори прозорими.

Німеччина ж прагне передусім розвитку відносин з Україною і стабілізації української політичної ситуації, наголосив депутат Бундестагу.

Тому аналіз біографії Януковича - це контрапродуктивна справа, вважає Велльманн.

"Підглядання в минуле нам нічого не дасть. Його обрали - і нам говорити з ним, як з представником його країни", - каже німецький парламентар.

Проте самі вибори президента ще не означають, що Україна перейшла "Рубікон", і всі проблеми залишилися у минулому. Верховна Рада з її старим складом сприяє невизначеності майбутнього країни, каже Велльманн.

На його думку, політичні сили в Україні мали б домовитися про стабільну більшість в парламенті для ухвалення терміново необхідних економічних і соціальних реформ - і це призвело б до значного поліпшення німецько-українських стосунків.

У цьому випадку, підкреслює німецький депутат, Янукович може навіть розраховувати на запрошення для виступу в Бундестаг.

"Сподіваюся, що це станеться якнайшвидше. Але в першу чергу повинна бути стабілізована політична ситуація в Україні" - наголосив Велльманн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ