Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Янукович обіцяє проштовхнути закон про мови. В обмін на один-два телеканали

Президент Віктор Янукович обіцяє не відкладати прийняття законів для захисту прав російськомовного населення в Україні, - повідомила Українська правда.

"Ми приймемо всі необхідні закони. І це програмне моє рішення я виконаю перед українським народом. Це питання буде вирішене найближчим часом", - заявив Янукович у п'ятницю на прес-конференції в Кремлі. Він переконаний в тому, що народ України розуміє необхідність такого закону.

 

"Я впевнений, що український народ так само мудрий, як і російський народ. Він розуміє, що сьогодні потрібно створювати комфортні умови для проживання всіх національностей, у тому числі і численного населення, яке говорить російською мовою", - підкреслив президент України.

 

У той же час президент РФ Дмитро Медведєв запропонував, що до складу пакету цифрових телеканалів, якими незабаром зможуть скористатися жителі Росії, увійдуть одна-дві українські телекомпанії.

 

"Найближчим часом я зустрінуся з керівниками російських ЗМІ, які будуть реалізовувати проект з організації мовлення на всій території Росії каналів наших найближчих друзів і сусідів в рамках цифрових можливостей. Серед них, наскільки я пам'ятаю, один або два українські канали", - сказав Медведєв.

 

Він уточнив, що "це буде по-суті тим пакетом, яким зможе скористатися найширше представництво української діаспори та в цілому всі, хто хоче отримувати інформацію в Росії українською мовою".

 

"Я думаю, це буде добрий внесок у розвиток наших відносин", - підкреслив Медведєв.

 

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...