Слухай онлайн
Політика

Янукович, обрання якого 2004-го спричинило Майдан, повертається як кандидат, обраний справедливим шляхом, – Guardian

Guardian повідомила своїм читачам про те, що президентські вибори в Україні були вільними і в цілому справедливими, і Росія не втручалася в процес.

"Помаранчева революція", яка потрясла країну п'ять років тому, в цьому сенсі не пройшла безслідно. "Але, на жаль шанувальників хепі-ендів, перемогла не та людина. Віктор Янукович, підтасоване обрання якого у 2004 році викликало масові протести в Києві, повертається до влади як гідний кандидат, обраний справедливим шляхом", - говорить редактор. У кінцевому результаті головний «лиходій» подій п'ятирічної давнини отримав найбільшу вигоду від "помаранчевої революції".

Основним головним болем Януковича буде необхідність відновлення економіки, яка страждає від серйозної нестачі фінансових коштів. Всього за два роки національна валюта України втратила половину вартості, відзначає видання. Від якостей людей, які оточують нового президента, і від його здатності протистояти кумівства і корупції, буде залежати дуже багато, передає Інопреса.

Янукович зробить спробу подолати глибокий етнічний розкол в Україні. Основним вирішальним випробуванням його президентства стане здатність заручитися підтримкою україномовних Центру і Заходу, оскільки він був обраний за рахунок голосів російськомовних східних і південних регіонів країни. При цьому відносини Януковича з російськими сепаратистами Криму прохолодні, додає The Guardian.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ