Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Янукович реорганізував структуру економічних представництв України за кордоном

Президент України Віктор Янукович реорганізував структуру представництва економічних інтересів України за кордоном. Відповідний указ від 8 квітня 2010 р. № 522/2010 опублікований на президентському сайті.

Указом Президент ліквідував торгово-економічні місії у складі закордонних дипломатичних установ України і доручив утворити "у складі дипломатичних представництв України за кордоном відділи з економічних питань, в межах визначеної в установленому порядку граничної чисельності працівників закордонних дипломатичних установ".

Нагадаємо, в березні 2010 р. В.Янукович заявив про необхідність повернути торгові місії з підпорядкування Мінекономіки України до складу МЗС. "Ми будемо значно посилювати економічний напрям в роботі МЗС. Треба щоб посли займалися торгово-економічними питаннями, приділяли цьому достатньо уваги і мали для цього додаткові важелі впливу", - підкреслив Президент України.

Тоді В.Янукович зазначив, що процес передачі торгових місій до складу МЗС України відбудеться найближчим часом: таке завдання він поставив перед урядом і вважає, що це рішення буде підтримано.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...