Слухай онлайн
Політика  |  Економіка  |  Cуспільство

Янукович візьме участь в економічному форумі в Давосі

25-27 січня 2012 року відбудеться робочий візит Президента України Віктора Януковича до Швейцарії для участі у заходах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі. Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін. У ході роботи цьогорічного засідання ВЕФ, темою якого є «Глобальні трансформації: формування нових моделей», передбачається окреслити нові концептуальні схеми взаємодії та сприяти організації спільної роботи щодо нових ризиків і можливостей. Про це повідомила прес-служба Президента України Віктора Януковича.

Як повідомив Глава Адміністрації Президента України, лейтмотивом відвідання Главою держави цьогорічного засідання ВЕФ стане енергетична проблематика – ключовий аспект національної безпеки та економічного розвитку України в нинішніх умовах.

За словами С.Льовочкіна, 26 січня Президент України виступить на сесії Енергетичного саміту «Енергетика задля економічного зростання», 27 січня в рамках цього ж заходу візьме участь у інтерактивній дискусії на тему: «Нова енергетична архітектура: Можливе та ефективне перетворення». Під час згаданих сесій розглядатиметься широкий спектр питань сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема напрямки гарантування енергетичної безпеки Європи, забезпечення надійного та конкурентоспроможного постачання енергоносіїв, актуальні питання енергетичної безпеки України, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики. Глава держави представить у своїх виступах бачення України щодо розвитку нових моделей взаємодії в енергетиці.

27 січня Президент України виступить у Давосі на Восьмій українській ланч-конференції «Шляхи майбутнього розвитку». Під час цього традиційного заходу, повідомив С.Льовочкін, планується у неформальній обстановці, за участю політиків та бізнесменів, обговорити широке коло питань розвитку Європейського проекту, зокрема потенціал України для об’єднання зусиль Великої Європи в подоланні сучасних викликів і розбудові конструктивних відносин.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ