Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Янукович вніс до парламенту проект нового Кримінально-процесуального кодексу

Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради новий Кримінально-процесуальний кодекс (КПК), заявляє народний депутат від Партії регіонів Олег Надоша. Він також припустив, що в проекті нового КПК будуть враховані поради щодо припинення кримінальних справ про переслідування членів уряду.

Народний депутат Олег Надоша (фракція Партії регіонів) заявляє, що президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради новий проект Кримінально-процесуального кодексу, повідомляє ZN.UA.

«Сьогодні в сесійний зал внесено новий Кримінально-процесуальний кодекс ...», — повідомив депутат в ефірі 5 каналу в понеділок ввечері.

Відповідаючи на питання, якою буде реакція представників сьогоднішньої влади, якщо буде вимога (ПАРЄ) припинити кримінальні справи про переслідування членів уряду, О.Надоша сказав: «Ми такі поради чули і звертаємо на них увагу. Мало того, ми працюємо над ними».

Депутат також припустив, що ці поради враховані в проекті нового Кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про деякі нововведення у Кримінально-процесуальному кодексі. Зокрема, в проекті нового Кримінально-процесуального кодексу сказано, що затримання людини на термін до трьох діб, суд може продовжити до п'яти діб.

Народний депутат України від Партії регіонів Володимир Олійник прогнозував, що Рада прийме новий КПК після Нового року. «КПК радикально змінює ситуацію: змінюються повноваження прокуратури, з'являється змагальність. Це мала європейська конституція для розгляду кримінальних справ, я так би сказав», — сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ