Слухай онлайн
Політика

Януковича дебатами не задебати, – політолог

Стояли з експертами перед ефіром на одному з каналів, коли хтось укинув тезу, що мовляв – "А в разі ж перемоги Януковича, Герман буде головою Секретаріату!" Я спробував було перевести в інше русло, що у разі перемоги Януковича, якраз у Секретаріату будуть дещо інщі функції, менш пропагандивні, ніж зараз. Але факт все ж лишається фактом – як тільки десь мало Януковича – там обовязково має бути забагато Ганни Герман. Рівно стільки, щоб по самі завязки. Щоб більше вже глядач чи слухач не просив, – йдеться у блозі політолога Володимира Цибулька.

Днями на "Ері" Герман ледь не у ролі "матушки Ганни" довелося побувати – оскільки, з огляду на свята, потрібно було Лідерові закрити тему духовності. Все це було так далеко від духовності, як і сам Лідер. Як і врешті вся ПР гуртом взята. Засипання грошима церков і парохів навряд чи є свідченням духовності. Хоча, як мінімум, зовнішню сторону поцесу оцерковлення забезпечує. Але повернімося до універсального солдата – Ганни Миколаївни, адже їй випала незавидна роль, навіть більше – місія. Пані Герман повинна пояснити чому її Лідер, її Залізний Газда не повинен брати участі у теледебатах проти пані Тимошенко. Більшості українців цілком зрозуміло, чому саме Віктор Федорович не може брати участі в теледебатах проти пані Тимошенко, але оскільки ця зрозумілість викликає в українців доволі іронічне відчуття, то саме Ганна Миколаївна повинна переконати українців у більш серйозній, ваговитішій, так би мовити, причині відмови Віктора Федоровича від дебатів. Сказавши – Ну не Ціцерон він! – можна звичайно й нарватися. Бо так кожен може сказати. Й це зрозуміло, як зрозуміло й те, що занадто проста причина відмови від теледебатів виглядатиме вже не як мешти зі страуса, а мабуть як цілі ботфорти. Із того ж таки страуса!

І пані Герман знайшла своє точне, влучне слово. Точнішого й влучнішого від регіоналів не могло б пролунати. Просто нікому це крім пані Герман зробити. Цитую за "Телекритикою": ""Ми не раз говорили, що Віктор Федорович не братиме участі в чемпіонаті брехні. Якби в світі існував чемпіонат з красивої брехні, то Юлії Тимошенко на ньому не було б рівних. Ми маємо програму дій, плани і говоритимемо тільки з українським народом. З Тимошенко нам нема про що говорити, бо вона щодня тільки шукає винних в тій ситуації, в якій опинилася Україна", – зазначила Ганна Герман.

"Я готовий змагатися з Тимошенко добрими ділами, а не красивими пустопорожніми обіцянками", – передала слова Віктора Януковича Ганна Герман, додавши, що в другому турі він також не братиме участі в теледебатах з Тимошенко.

Герман також зауважила, що Віктор Федорович серйозний чоловік, який зараз зайнятий розвитком України після виборів, і не має наміру брати участь в базарі.

Щодо заяви Тимошенко, що Янукович "ховається за спиною Ганни Герман", то пані Герман сказала: "Нехай вона моє прізвище не чіпає. Якщо хоче зі мною поговорити, то нехай це зробить у прямому ефірі".Я не нариваюся на дебати з Ганною Миколаївною, оскільки не належу до жодного зі штабів, але питання на поверхні – якщо у БЮТ красива! Брехня!, то у ПР мало того що брехня!, то напевно ще й огидна!. Особливо розчулюють слова про програму. Котрої навіть жоден регіонал не вчитав. А тепер доведіть мені, що слова "Віктор Федорович серйозний чоловік, який зараз зайнятий розвитком України після виборів" не викликають у читача реготу. Хіба треба мати філологічну освіту, щоб розгледіти абсурдість і комічність цієї синтаксичної конструкції – "...зараз зайнятий розвитком...після виборів...". І не треба про вирваність і з контексту. Там контекст настільки конкретний, що так просто не виривається!

Але хіба виборець готовий пробачити будь-кому, навіть найсвятішому зі штабістів, за відібрану у нього насолоду побачити як пани чуби дертимуть. Всеодно всі прекрасно знають як, у кого, і в який спосіб шкіра репатиме. Навіть точно знають, що це буде рівно на другий день після виборів. Ганно Миколаївно, не позбавляйте людей останньої насолоди! Вибори без дебатів – як паска без родзинок!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ