Слухай онлайн
Cуспільство

Януковича просять повернути на президентський сайт розділ про Голодомор

Світовий Конгрес Українців закликав президента України Віктора Януковича повернути тематичний розділ про Голодомор 1932-33 років на свій офіційний сайт. Про це йдеться у зверненні СКУ.

Як підкреслюють автори звернення, тема Голодомору, який за своєю суттю був ретельно спланованим геноцидом українського народу, є надзвичайно болючою для всіх українців.

"Радянська влада десятиліттями приховувала від українців та світової громадськості ці трагічні сторінки історії українського народу. Геноцид українського народу намагаються заперечувати навіть сьогодні, коли світу відкрилися безсумнівні історичні документи, які стали підставою для прийняття 28 листопада 2006 Верховною Радою Закону "Про Голодомор 1932-33 років в Україні" і для його визнання геноцидом українського народу п'ятнадцятьма країнами світу", - наголошується у зверненні.

Його автори нагадують, що в законі про Голодомор, зокрема, передбачається, що "органи державної влади ... зобов'язані: сприяти ... поширенню інформації про Голодомор 1932-1933 років в Україні серед громадян України та світової громадськості".

Саме тому, підкреслили у ВКУ, тематичний розділ про Голодомор, який був заснований на сайті президента України після прийняття Закону "Про Голодомор 1932-33 рр.. В Україні", засвідчив значення цієї теми для Української держави і став джерелом офіційної інформації про геноцид українського народу.

СКУ закликає президента України своїм розпорядженням якомога швидше повернути розділ про Голодомор на свій офіційний сайт і цим самим сприяти поширенню інформації про Голодомор серед громадян України та світової громадськості.

Нагадаємо, відразу після інавгурації Віктора Януковича з офіційного сайту президента України зникли банери, присвячені проектам про Голодомор.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман прокоментувала це так: "Ми будемо працювати не над Голодомором, а над тим, щоб нагодувати зараз народ". "Це буде топова тема роботи президента, і саме про це ми будемо говорити. Про голод ми вже сказали все, що можна було сказати", - заявила Герман.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...