Слухай онлайн
Політика

Яросевич: Відставка мера Винник підтримана партійними структурами БЮТу

Секретар Винниківської міської ради Олександра Яросевич відкинула твердження екс-мера Теодора Гудзяка про її нібито особисту зацікавленість в участі в політичній змові з метою відставки Гудзяка. Про це Яросевич зауважила під час сьогоднішньої прес-конференції у Львові.
За її словами, рішення фракції БЮТу у Винниківській міській раді щодо відставки Гудзяка була повністю підтримана партійними структурами „Батьківщини” у Львівській області, зокрема, головою Львівської обласної організації партії, народним депутатом України Іваном Деньковичем, головою фракції БЮТу у ЛОР Людмилою Козак.
Зокрема, велике непорозуміння у БЮТу викликала спроба Гудзяка взяти 2 мільйони гривень кредиту на освітлення дороги з Винник до Львова, що за існуючою ситуації з поганити дорогами, незадовільним вивезенням сміття відсутністю каналізування, є неприпустимим, а також може призвести до того, що міськрада потрапить у велику боргову яму.
Також Яросевич запропонувала головному редактору „Винниківського вісника” прийти на сесію міської ради й розповісти, чому вже після відставки Теодора Гудзяка з посади за бюджетні кошти був виданий спецвипуск вісника зі зверненням Гудзяка до винниківчан.
Нагадаємо, раніше у коментарі „Гал-info” депутат Іван Денькович повідомив про те, що Теодор Гудзяк не виконав жодного взятого раніше зобов’язання перед БЮТом, тому вони ставитимуть питання про доцільність подальшого перебування Гудзяка на посаді.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ