Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Ярослав Пітко та віце-воєвода Люблінського воєводства обговорили питання облаштування прикордонної території у Корчмині/Стаївці

Заступник голови Львівської ОДА Ярослав Пітко переконаний, що сьогоднішні Дні Добросусідства є дуже важливими, оскільки означають вивчення історії, коли різали по живому українські землі, коли півсела залишалося з одного боку кордону, а друга частина села з іншого — про це Ярослав Пітко заявив сьогодні, 26 серпня 2006 року, у коментарі «Гал-info». «Разом з тим, ми повинні думати про майбутнє, адже люди живуть поряд з кордоном, росте молодь, ми мусимо розуміти, що Польща є нашим серйозним партнером», — додав заступник голови ЛОДА.

Ярослав Пітко також зазначив, що сьогодні він обговорював питання облаштування прикордонної території у Корчмині-Стаївці із віце-воєводою Люблінського воєводства Ярославом Здроєвським, і відповідно кожна сторона повинна облаштовувати свою територію зі свого боку.
Ярослав Пітко наголосив, що вони з віце-воєводою обговорювали можливість відкриття постійного переходу у Корчмині, однак заступник голови ЛОДА наголосив, що таке питання повинно вирішуватися на урядовому рівні.
Нагадаємо, що генерал польської прикордонної служби Марек Доміняк заявив у коментарі «Гал-info», що польська сторона думає над можливістю відкриття прикордонного переходу у Корчмині, однак найближчий прикордонний перехід, який планується відкрити на цій ділянці кордону, є Дороговиж-Угнів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...