Слухай онлайн
Політика

Ярослава Кендзьра виключили з НРУ за протистояння союзу з БЮТ

Вчора, 25 січня, за рішенням другого етапу XVIII позачергового з’їзду Народного руху України з партії було виключено голів Львівської та Тернопільської крайових організацій НРУ народних депутатів України Ярослава Кендзьора та Івана Стойка. Про це у коментарі „Гал-info” розповів Ярослав Кендзьор.
Ініціював подію голова партії Борис Тарасюк. „Підставою для виключення стало наше протистояння союзу НРУ з БЮТ. Таким чином відбулося рейдерське захоплення НРУ зсередини людьми, які паразитують на доброму імені НРУ та пам’яті В’ячеслава Чорновола”, - сказав Ярослав Кендзьор. За його словами, позачерговий з’їзд, який мав визначити формат участі НРУ у можливих позачергових виборах, перетворився на звітно-виборний, що суперечить статуту.
На з’їзд не лише не було допущено журналістів, а й приміщення, де відбувався з’їзд, посилено охоронялося силами спецназу. В ході засідання делегації з Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини покинули зал в знак протесту. „Коли я виступав у своїй справі, делегації з Львівщини вже не було. Такої люті у висловлюваннях, що стосувалися Президента, я не чув ні у регіоналів, ні у комуністів”, - сказав Ярослав Кендзьор.
Також за словами нардепа,160 делегатів із 245 проголосували за переобрання Бориса Тарасюка на наступні два роки. „Оскільки це був позачерговий з’їзд, то це рішення не має легітимності”, - прокоментував Ярослав Кендзьор.
На разі Ярослав Кендзьор не планує радикальних кроків, проте разом з Іваном Стойком планує відвідати обласні та районні осередки НРУ, які, за його словами, перебувають в інформаційній ізоляції.
В знак протесту проти політики керівництва НРУ зі складу керівництва партії вчора вийшли дружина В’ячеслава Чорновола Атена Пашко та один з давніх членів НРУ Лесь Танюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ