Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Яценюк, Герасим’юк, Пинзеник та Віктюк передали свої лоти на «Аукціон надій»

Перший заступник голови секретаріату Президента України Арсеній Яценюк виставив свій портфель на львівський благочинний аукціон, який відбудеться 25 грудня цього року, і який має на меті зібрати кошти для потреб вихованців Городоцької школи соціальної реабілітації. Про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівського банківського інституту. За словами ректора Львівського банківського інституту Тамари Смовженко, коли Арсеній Яценюк дізнався про акцію, він виклав усі папери з портфелю та віддав його, як лот. До нього він власноручно написав листа: „Щиро дякую за можливість дати надію на Вашому чудовому заході. Це портфель, у якому я носив тільки добрі новини”. Наданим портфелем Арсеній Яценюк користувався і коли був заступником голови Нацбанку, і коли був міністром економіки.
Високопосадовець зазначив, що цей шкіряний портфель був його улюбленим.
Народний депутат України, популярна ведуча телепрограми „Без табу” Ольга Герасим’юк для „Аукціону надій” вирішила надати дві картини з власної колекції. Зокрема, на одній зображений осінній пейзаж, на іншій – Андріївський узвіз.
Екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник для „Аукціону надій” виставив унікальний лот – першу надруковану у 1994 році гривню з оригінальними підписами тодішнього голови НБУ Віктора Ющенка та Віктора Пинзеника, коли він був міністром фінансів.
Зірка „95 кварталу” та переможець шоу „Танці з зірками” Володимир Зеленський одним з перших відгукнувся на благочинну акцію „Аукціон надій”. Перебуваючи у Львові, він подарував свій лот — штани, у яких він був одягнутий, танцюючи один з найвишуканіших номерів конкурсної програми „Танці з зірками”.
Стильна сорочка фірми „Kenzo” та шовковий шарф італійських майстрів – лот наданий Романом Віктюком. На думку організаторів благочинної акції, ці барвисті речі з особистого гардеробу всесвітньо відомого режисера безперечно стануть окрасою аукціону. Їх цінність не лише у тому, що це вироби відомих модних марок, але й носять на собі енергетику геніальної особистості.      
Нагадаємо,  25 грудня у Львові пройде „Аукціон надій” - благодійна акція, яка має на меті зібрати кошти для потреб вихованців Городоцької школи соціальної реабілітації, і яку організовує Львівський банківський інститут Національного банку України, студенти якого уже впродовж семи останніх років опікуються вихованцями цієї спеціалізованої установи, де за скоєні правопорушення відбувають покарання підлітки віком від 11 до 14 років.
Благодійна акція проходитиме у форматі аукціону, з дотриманням правил проведення таких заходів. Відомі державні діячі України, зірки культури, спорту, шоу-бізнесу, політична та бізнесова еліта передали організаторам акції свої лоти, які будуть виставлені на аукціоні. Отримані лоти не є коштовними. Це символічні або ж особисті речі відомих людей, які стануть для запрошених приємною згадкою про участь у благодійному заході.
Сім років поспіль студенти та викладачі Львівського банківського інституту опікуються вихованцями Городоцької школи соціальної реабілітації, яку в народі називають також „дитяча колонія”. Тут відбувають покарання підлітки віком 11-14 років за скоєні правопорушення. Городоцька спецшкола є єдиною спеціалізованою освітньою установою в Україні, в якій перебувають учні молодших та середніх класів.
Досвід роботи студентів з неповнолітніми правопорушниками підтверджує істину про те, що це не їхня вина, а їхня біда, і щоб вибратись із неї їм необхідна допомога. Милосердя,   співчуття та увага дають значно кращі результати, ніж застосування покарань.
Тож саме для цих дітей студенти організовують різноманітні благодійні акції в рамках власного освітнього проекту „Другий шанс” під гаслом „Їхнє майбутнє в наших руках”. Таких заходів впродовж цих років відбулось чимало. Це і конкретна матеріальна допомога – одяг, солодощі, письмові приладдя, художня література, підручники. Це і моральна підтримка – йдеться про спілкування, зустрічі, листування студентів з дітьми, а також естетичне виховання (перегляд та обговорення відеофільмів, проведення концертів, спортивних ігор), проведення студентами уроків з основ економіки.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...