Слухай онлайн
Політика

Яценюк: Опозиція готова очолити уряд. Переговори тривають

Опозиція готова взяти на себе відповідальність за подальшу долю країни та може прийняти пропозицію президента Януковича щодо посад у Кабінеті міністрів. Але переговори триватимуть доти, поки влада не виконає вимог Євромайдану.

Звертаючись до людей, що зібралися на Майдан, Яценюк заявив: "Янукович розмовляв з нами лише тому, що ви є на Майдані. А ми лише посередники.  Для нас найважливіше доля і життя кожної людини". 

"Наша перша вимога, яка прийнята АП – звільнення кожного нашого побратима. Друге: окрім того, що ми звільнемо люде з-під арешту, тисячі люде мають кримінальні справи. Всі вони мають бути закриті, всі мають бути на свободі. Друга вимога – прийняття закону про амністію – теж прийнята владою. Третя – закони, які були ганебно прийняті не руками, а копитами ганебною провладною більшість 16 січня – мають бути скасовані. І від цієї вимоги ми не відступимось ні за якої умови", - заявив Яценюк.

"Четверте – наші завдання: нова українська влада. Янукович запропонував опозиції очолити уряд. Яка наша відповідь? Чи готові ми взятии цю відповідальність на себе? Ми не боїмось відповідальності за долю країни. Ми приймаємо цю відповідальність,  але це означає розворот України у бік Європи, ми готові вести Україну в ЄС, відповідальність, яка передбачає також звільнення Юлії Тимошенко",  - додав він.

"Ще одна наша вимога – посада президента України має бути знівельована. Народ має прийняти нову Конституцію", - заявив Яценюк.

"У вівторок, 28 січня – судний день, ми не віримо жодному їх слову. Ми віримо лише в справи", - заявив Яценюк.

До того часу, за словами Яценюка, протистояння триватиме. 

Разом з тим на питання журналістів, чи може він стати прем'єром у вівторок, Яценюк заявив: "Це виключено". 

Українська правда 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ