Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

„Яворівський голос” змінить адресу

Таке рішення прийняв міський голова Яворова Віталій Домашовець, наклавши резолюцію на заяву керівника архівного відділу Яворівської РДА Алли Адамчук. У цій заяві головний архіваріус району попросила місцевого голову „виділити (для архіву) додаткове приміщення, а саме приміщення газети „Яворівський голос”, що розташоване в тому ж самому будинку”. За словами Алли Адамчук, це „не потребуватиме додаткових фінансових і часових затрат для організації архіву”.
 Проте комісія міської ради відхилила пропозицію Алли Адамчук. Тепер остаточне рішення повинні винести депутати міськради на черговій сесії, яка буде скликана 8 вересня. Хоча, як зазначив у коментарі „Гал-info” Віталій Домашовець „Яворівський голос” так чи інакше змінить адресу. „Я планую перенести редакцію у приміщення міської ради. Ближче до себе”, - заявив міський голова.
 В. о. редактора „Яворівського голосу” Леонід Пташкін з приводу такого рішення міського голови зазначив, що той „прийшовши до влади, відразу незлюбив газету і намагається тиснути на неї вказуючи, що можна писати, а чого ні”. Сам же Віталій Домашовець вважає, що ситуація довкола  газети „надумана і накручена”. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...