Слухай онлайн
Економіка

Європейська Бізнес Асоціація розпочала традиційний турнір з футзалу

Сьогодні, 27 травня 2006 року, у Львові розпочалося щорічне змагання з футзалу (міні-футболу) Загальноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації. Змагаються члени Асоціації, зокрема, це як українські так і іноземні компанії. У першому турі брали участь компанія SIKA Footwear, Airline Textiltryk і Львівський інститут менеджменту.
«Сьогодні змагаються команди на аматорському рівні, — розповіла «Гал-info» регіональний координатор Загальноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації Наталія Климко. — Завтра буде продовження турніру, де будуть грати команди більш професійного рівня». За її словами, переможці отримають подарунки, зокрема, футбольні м’ячі, різні сувеніри.
Протягом 27-28 травня 2006 року у Львівському палаці спорту «Будівельник» Західноукраїнська філія Європейської Бізнес Асоціації проводить турнір з футзалу (міні-футболу) серед компаній-членів Асоціації. У турнірі беруть участь команди від таких компаній-членів як «Кредобанк», Банк «Дністер», Львівський інститут менеджменту, Клуб «Split-Lviv», «Динамо Блюз», SIKA Footwear, SoftServe, Gangs Ukraine, Airline Textiltryk, Ambiente Furniture, Guldmann Ukraine, NG Metal Ukraine, Pandora Lviv, Sorensen & Haahr, Павленко, Стаценко та Осінчук, Велет-Авто.
Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблемних питань, з якими стикаються представники європейського бізнесу в Україні. До складу Асоціації входять понад 550 провідних європейських та міжнародних компаній, що працюють в Україні. Асоціація має міцні робочі стосунки з Європейською комісією та посольствами країн Європейського Союзу. Головна мета діяльності Асоціації — зміцнення зв’язків України з Європейським Союзом, а також сприяння створенню привабливого інвестиційного клімату для західних інвесторів в Україні.
Західноукраїнська філія Європейської Бізнес Асоціації розпочала свою діяльність у 2004 році. На сьогодні  Західноукраїнська філія об’єднує 72 компанії, що знаходяться переважно у Львові та Львівській області, пропонуючи їм: колективний захист інтересів у центральних та місцевих органах державного управління України; регулярну інформаційну підтримку щодо процесів, які впливають на ведення бізнесу в Україні, а також семінари та презентації; культурні та соціальні заходи, що надають можливість представникам європейської бізнес-спільноти зустрічатися неформально.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...