Юлії Тимошенко та Юрію Луценку львівяни довіряють більше за інших політиків
Слухай онлайн
Політика

Юлії Тимошенко та Юрію Луценку львів’яни довіряють більше за інших політиків

Юлії Тимошенко та Юрію Луценку львів’яни довіряють найбільше з-поміж усіх загальнонаціональних лідерів, — такі дані показано соціологічне дослідження, проведене у Львові Центром „Соціоінформ” 11-20 грудня. Про це сьогодні, 25 грудня, на прес-конференції повідомив голова Центру Олексій Антипович. Зокрема, лідеру БЮТ довіряє 59,87% респондентів, а колишньому міністру внутрішніх справ 55% опитаних. Натомість довіра до Віктора Ющенка, якому ще рік тому довіряло майже 90% мешканців нашого міста, досить сильно впалим. Нині йому довіряють лише 49,37% львів’ян. Найменше у Львові довіряють Олександрові Морозу та Вікторові Януковичу — по 15,50% та 9% відповідно.
Таким чином, за результатами соціологічного опитування, якщо вибори до Верховної Ради відбулися б наступної неділі, то львів’яни голосували би так: 36,25% — за блок Тимошенко, 25,25% — за блок „Наша Україна”, 6,38% — за ВО „Свобода”, 5,5% — за Партію регіонів і 4,13% — за ГП „Пора”. Усі інші політичні сили навіть не дотягують 2%.
Поряд з тим, як наголосив Олексій Антипович, 8,5% та 7,63% опитаних заявили, що голосуватимуть проти всіх та не візьмуть взагалі участі у виборах відповідно. За його словами, це свідчить про те, що 16% львів’ян на даний момент відчувають повне розчарування у політиці та у виборах.
Як додав же керівник Центру політичних досліджень ЛНУ ім. І. Франка Анатолій Романюк, такі результати соцопитування свідчать про те, що всі решта національно-демократичні сили, окрім БЮТ та НУ повністю провалилися і з розряду загальноукраїнських вони перейшли у суто регіональні політичні об’єднання.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...