Слухай онлайн
Культура

Юна українка полонила серця жителів Вашингтону

Малюнок українки Каті Лукіної, що посів перше місце у художньому конкурсі в Прикарпатті, з'явиться на американських різдвяних листівках, - Укрпошта.

Різдвяний малюнок, на якому зображена Богородиця з маленьким Ісусом, три царі й пастух, 10-річна Катя Лукіна з містечка Дрогобич Львівської області намалювала ще два роки тому. Тоді ніхто й уявити не міг, що у простої дитячої картинки буде така цікава доля – її розмістять на листівках у далекій Америці.

«Ми й самі не знаємо, як це вийшло, – каже розчулена мама Каті Любов Лукіна. – Цю картинку Катя малювала до свята святого Миколая два роки тому. Її відібрали для участі у творчому конкурсі в Прикарпатті, де вона зайняла перше місце. А потім її викупила мешканка Вашингтона на ім'я Христина, яка колись давно емігрувала з України до Америки. Ця жінка написала на адресу художньої школи, де займається Катя, і пообіцяла вислати їй у подарунок фарби і 100 доларів. Чули, що вона нас шукає, але поки з нами не зв'язувалася». 

Як з'ясувалося, у Вашингтоні малюнок Каті теж посів перше місце на художньому конкурсі й отримав право друкуватися на різдвяних листівках.
Педагогів художньої школи, у якій навчається Катя, просто розпирає від гордості.

«Катя дуже талановита дівчинка, у якої є свій почерк і своє бачення мистецтва. Вона любить яскраві фарби, малює яскраві картини, нам дуже приємно, що у нас навчаються такі діти», - зізналася викладач школи Ольга Демкович. 

Але більше всіх, напевно, радіє Катін дідусь, адже це він чотири роки тому привів внучку в художню школу. Хотів, щоб вона пішла по його стопах – дід теж малює. Але сама дівчинка пов'язувати своє майбутнє з художнім мистецтвом поки не поспішає – каже, над професією поки не думала, рано ще.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ