Слухай онлайн
Політика

Юрій Хом’як: У Львові молодь не може собі дозволити житло чи власну справу

У Львові молодіжна політика, на жаль, залишається на задньому плані. Про це в коментарі розповів кандидат в депутати до Львівської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Юрій Хом’як.
Фото Олена Ляхович

«У міста інші пріоритети і це помилка, адже якщо молоддю не цікавляться, то у неї немає мотивації залишатися тут. Натомість нашими молодими, розумними та перспективними людьми активно цікавляться закордоном, а наше завдання – зробити так, щоб їх цінували вдома», - сказав Юрій Хом’як.

Він наголосив, що найпоширеніша проблема для молоді – це власне житло та кредити на початок власного бізнесу.

«Одним із факторів відсутності мотивації – це відсутність житла. Житло прив’язує людину до рідного міста, але на жаль, сьогодні воно доступне не усім молодим людям. Тут, напевно, варто говорити про сприятливі кредитні програми. Прикро, але сьогодні не усі  можуть їх отримати. Вони існують, вони є на папері, але на практиці про це знає дуже мало людей. Ті, хто хочуть скористатися цими програмами зіштовхуються з багатьма труднощами та бар’єрами. Програма є, але у більшості випадків вона недоступна для загалу. Потрібно це питання вирішувати. Людей потрібно інформувати – якщо ти хочеш працювати, розвивати власну справу, залишатися у Львові, то ти можеш податися на цю програму. Має бути економічна обізнаність серед громадян», - сказав Юрій Хом’як.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ