Юрій Костенко покладе квіти до могили Івана Франка на Личаківському кладовищі
Слухай онлайн
Політика

Юрій Костенко покладе квіти до могили Івана Франка на Личаківському кладовищі

Юрій Костенко покладе квіти до могили Івана Франка на Личаківському кладовищі в 150-річницю від Дня народження Великого Каменяра, — повідомив «Гал-info» голова ЛОО УНП, депутат Львівської обласної ради Богдан Козак. За його словами, 25 серпня відбудеться зустріч партійного активу Української народної партії з лідером партії, після якої члени УНП долучаться до заходів, приурочених до святкування 150-річчя від Дня народження Івана Франка.
 Як повідомив Богдан Козак, вчора, 22 серпня, він зустрічався із Юрієм Костенком, щоб обговорити політичну ситуацію в України та плани УНП на найближче майбутнє.
 «Ми ще раз прийшли до висновку, що УНП — це справді правоцентристська і дуже послідовна політична сила, яка, попри те, що не пройшла до парламенту, повністю виконує свою передвиборчу програму і не зрадила довіру своїх виборців. Ми також зійшлися на тому, що на фоні останніх політичних подій зараз необхідно гуртувати національно-демократичні політичні сили. Однак об’єднуватися штучно, немає ніякого сенсу. Є три засади, на яких треба гуртуватися: ідеологія, об’єднання не згори до низу, а знизу — з районів, до верху — до центру, й що найголовніше — обрання лідерів та вирішення важливих питань шляхом таємного голосування», — наголосив Богдан Козак.
 За словами депутата, обласна організація Української народної партії, щоб дізнатися настрої виборців, найближчим часом планує поставити у Львові кілька наметів, в яких перехожим пропонуватимуть заповнити невеличку анкету з питаннями: за кого ви голосували на виборах?, чи проголосували б ви за цю політичну силу зараз? і як ви ставитеся до УНП?
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...