Слухай онлайн
Політика

Ющенко хоче зробити ревізію Симоненка

Якщо в 21 столітті в українському парламенті є червона фракція, яка асоціює себе з політикою що велася від 1927 року, то потрібно зробити ревізію такої політичної сили. Про це сьогодні, 3 січня, під час зустрічі з виборцями у Моршині Львівської області заявив Президент України Віктор Ющенко.

 

Також Віктор Ющенко наголосив на тому, що не вірить в політику, яку на своїх біг-бордах пропонує Віктор Янукович – дві мови одна країна. На думку президента, така політика є антиукраїнською.

 

Як зазначив Віктор Ющенко, мова є тим клеєм, який склеює націю, а не роз’єднує, тому президент не погоджується з тезою про те, що його мовна політика ділить країну.

 

Також Віктор Ющенко відзначив, що за 5 років українське суспільство змінило на краще свою оцінку таких постатей як Роман Шухевич, Степан Бандера, Іван Мазепа.

 

Ще однією важливою зміною за останні 5 років Віктор Ющенко назвав свободу слова. Як відзначив президент, за свободу слова він заплатив найбільше. Оскільки змушений був вислуховувати несправедливі звинувачення на адресу батька, матері та дружини. Як зізнався Віктор Ющенко, його дружина Катерина чи не кожен вечір плакала після звинувачень на її адресу політичних опонентів Ющенка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ