Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Ющенко порадив Януковичу не повторювати його помилку

Лідер «Нашої України» Віктор Ющенко вважає, що дострокові парламентські вибори вигідні діючому Президенту України. «Сьогодні він фаворит. Через два з половиною роки, коли будуть чергові парламентські вибори, партія влади втратить підтримку. Це очевидно, тут і до ворожки ходити не треба. Тому у Партії регіонів є вибір: або піти на вибори зараз, або прийти до виборів через два з половиною роки із втратами. По-друге, дострокові вибори дали б можливість усунути центри, які виникли в Партії регіонів, і за певних обставин можуть ухвалювати рішення, неприємні Президенту», - заявив Віктор Ющенко в інтерв’ю газеті «Україна молода», –повідомила прес-служба НСНУ.

 

Водночас він звернув увагу, що новій владі потрібен час, аби підготуватися до виборів, «увійти та укоренитися в кабінетах». «Виконавча влада відповідає за підготовку виборів, тому очевидно, що Президент хоче отримати надійних людей, щоб проводити вибори. Коли з’явиться негативне для коаліції рішення КС — ніхто вже не розбиратиметься в легітимності призначень», - зазначив Ющенко. «На той час у Віктора Януковича вже буде уряд, у нього будуть голови райадміністрацій», - додав він.

 

Говорячи про можливі сценарії, які відкриваються після рішення Конституційного Суду щодо нелегітимної коаліції, Ющенко зазначив, що «найжахливіший — варіант союзу Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко». «За цим альянсом стоїть Кремль. Цей союз конституційний — він дає більше 300 голосів. Ідея такої коаліції розроблялася ще в 2008 році. Ці сили споріднені. У них великі патрони. Той союз не відбувся через те, що його не допустили Президент, громадськість, журналісти. І через те, що ПР і БЮТ не змогли домовитись про розплід ключових посад — Президента і Прем’єра», - зазначив лідер «Нашої України».

 

 

«Якщо Віктор Федорович піде за цим сценарієм, він повторить помилку Ющенка. А моя ключова помилка — це Тимошенко. Це персональна загроза для нього. Думаю, він це чудово розуміє. Ці два ведмеді в один барліг не помістяться», - зазначив Віктор Ющенко

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...