Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Ющенко взяв під свій особистий контроль справу розслідування загибелі В’ячеслава Чорновола

Справу розслідування загибелі В’ячеслава Чорновола Президент Ющенко взяв під свій особистий контроль. Про це „Гал-info” повідомив народний депутат України, рухівець Ярослав Кендзьор.
 „23 серпня цього року в день відкриття пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у Києві в мене та ще кількох депутатів НРУ відбулася розмова з Президентом Ющенком, котра стосувалася деталей загибелі нашого соратника В’ячеслава Чорновола. Тоді ж Президент пообіцяв нам відновити розслідування та взяти під особистий контроль цей процес. Для нас, як і для самого Президента, справа честі зробити все можливе, аби слідство завершилося. Тому я сподіваюся на те, що скоро вже буде поставлено крапку у цій справі”, – розповів Ярослав Кендзьор.
 Ярослав Кендзьор переконаний у тому, що загибель В’ячеслава Чорновола – це політичне вбивство. „Якби це не було замовне політичне вбивство та якби правоохоронці захотіли докопатися до причин загибелі Чорновола, крапка у слідстві була би поставлена давно. Але ж серед політиків, як серед самих правоохоронців, є люди, яким не вигідне оприлюднення правди. Саме тому ця справа вже тягнеться 7 років”, – додає сподвижник ідей В’ячеслава Чорновола Ярослав Кендзьор.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...