Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

З Азаровим вже судяться за права жінок

28 березня 2010 р. керівниця Інформаційно-консультаційного жіночого центру Олена Суслова подала позов щодо порушення конституційного права на рівність прав жінок і чоловіків до окружного адміністративного суду м. Києва. Про це йдеться на сайті Музею історії жіночого та гендерного руху.

Такий же позов було подано у Печерський районний суд м. Києва президентом Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда Україна» Катериною Левченко.

Відповідач - Прем’єр-міністр України М.Я.?Азаров.

З позову К. Левченко: «Вислів М.Я.?Азарова «За всієї моєї пошани до жінок – не жіноча справа проводити реформи» - вважаю прямою дискримінацію жіноцтва України і мене особисто, як жінки. Продовження вислову М.Я. Азарова про те, що в новий уряд підібрані люди, які можуть працювати по 16 годин на добу, «без вихідних і прохідних», можуть брати відповідальність і не бояться говорити «ні» начальству, є не лише дискримінацією, але й образою до мене та всього жіноцтва України, і ставить під сумнів мої професійні здібності, здібності та якості жінок, натякає на мою другорядність та меншовартість порівняно із чоловіками…

Відповідно до статті 14 «Відповідальність посадових осіб» Кодексу України про адміністративні правопорушення, посадові особи підлягають адміністративній відповідальності за адміністративні правопорушення, зв'язані з недодержанням установлених правил у сфері охорони порядку управління, державного і громадського порядку, природи, здоров'я населення та інших правил, забезпечення виконання яких входить до їх службових обов'язків».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...