Слухай онлайн
Економіка

З головного вокзалу Львова відправився у перший рейс електропоїзд „Львів-Ужгород” імені Георгія Кірпи

Сьогодні, 20 липня, о 15 годині, з  головного вокзалу Львова відправився  у перший рейс електропоїзд ЕПЛ-2Т „Львів-Ужгород” імені Георгія Кірпи.

За словами начальника Львівської залізниці Івана Груника, електропоїзд постійного струму ЕПЛ-2Т збудовано на заводі холдингової компанії «Луганськтепловоз», він має порядковий номер 012. У складі електропоїзда - 8 вагонів, кожен із яких обладнаний туалетом, має систему вентиляції, три входи-виходи. База пасажирського вагона електропоїзда ЕПЛ-2Т збільшена на 5 метрів порівняно з попередніми модифікаціями електропоїздів ЕР-2 і має більше місць для сидіння пасажирів.
Як зазначає Іван Груник, відкриття рейсу Львів-Ужгород має символічний характер, оскільки Георгій Кірпа розпочав свою діяльність з Ужгорода з чергового по станції та у Львові він обіймав посаду начальника управління Львівської залізниці.
Вартість електропоїзда – 22 млн грн, термін експлуатації – 28 років, експлуатаційна швидкість електропоїзда становить 130 км/год.
Також під час відправлення електропоїзда була проведена акція відзначення  60-річчя з дня народження колишнього міністра транспорту та зв’язку України, генерального директора Укрзалізниці Григорія Кірпи,  гудками залізничних потягів.
Нагадаємо, що саме 20 липня 2006 року Георгію Кірпі виповнилося б 60 років. Львівська залізниця вшановує пам’ять свого колишнього начальника і колишнього міністра транспорту і зв’язку України Георгія Кірпи присвоєнням його імені новому електропоїзду ЕПЛ-2Т.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");