Слухай онлайн
Політика

З листом на підтримку Пшевлоцького з підписами Яворівського і Косіва не все зрозуміло – фракція БЮТ у Львівській облраді

Фракції БЮТу у Львівській обласній раді наразі достеменно невідомо, які причини спонукали народних депутатів України з фракції БЮТу Володимира Яворівського та Михайла Косіва поставити свої підписи під листом на ім’я Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням скасувати рішення Держкомзему України про звільнення Миколи Пшевлоцького з посади начальника управління земельних ресурсів у Львівській області. Про це сьогодні, під час прес-конференції у Львові повідомила голова фракції Людмила Козак.
 „Там не все так просто”, – повідомила Козак, кажучи, що народний депутат України Іван Денькович з’ясовував обставини появи підписів зазначених депутатів, і виявив, що текст звернення не зовсім відповідає позиції депутатів.
Після цього депутати облради відмовилися коментувати рішення Яворівського і Косіва.
Нагадаємо, сьогодні сесії облради була озвучена інформація про те, що народні депутати України з фракції БЮТ Володимир Яворівський, Михайло Косів поставили свої підписи під листом на ім’я Тимошенко, в якому просять скасувати рішення Держкомзему України про звільнення Миколи Пшевлоцького з посади начальника управління земельних ресурсів у Львівській області.
Свої підписи під листом також поставили депутати Володимир В’язівський, Андрій Парубій, Тарас Стецьків та Ярослав Кендзьор.
Нагадаємо, що сьогодні фракція БЮТ у Львівській обласній раді у повному складі не прийшла сьогоднішню позачергову сесію, присвячену питанню звільнення Миколи Пшевлоцького.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ