Слухай онлайн
Cуспільство

З майже восьмиста запитів на інформацію львівська міліція задовольнила половину

Від початку року до органів внутрішніх справ Львівщини надійшло 772 запитів на інформацію з яких 338 є задоволеними, повідомили ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

На виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Головному управлінні МВС України у Львівській області проведено ряд практичних та організаційних заходів, спрямованих на покращення роботи із запитами на інформацію громадян, реагування та оперативність їх розгляду в підпорядкованих органах та підрозділах, із відповідальними працівниками структурних підрозділів.

До Головного управління МВС Львівщини надійшло 772 запитів на інформацію із них від громадян - 385 запитів, із Міністерства внутрішніх справ України - 42 запити, від представників ЗМІ – 205 запитів, від юридичних осіб – 51 запит, інших міністерств, відомств та органів виконавчої влади – 18 запитів, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 68 запитів.

За результатами розгляду запитів на інформацію: задоволено – 338, надіслано належним розпорядникам інформації – 59, відмовлено у запитах – 17, надано роз’яснень - 354

Особистий прийом громадян керівництвом ГУМВС України у Львівській області здійснюється щоденно за графіком, доки не буде вирішено усіх питань, з якими звертаються громадяни.

Прийом громадян котрі прибули із районів, а також із невідкладних питань, здійснюється щоденно протягом робочого дня начальниками галузевих служб ГУМВС та іншими співробітниками через помічника начальника чергової частини - оперативного чергового Штабу ГУМВС (тел.: 272-47-44; 258-60-01; 258-60-02; 276-15-60).

У неробочий час прийом проводить помічник начальника чергової частини оперативний черговий Штабу ГУМВС (тел. 258-60-01)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ