Слухай онлайн
Cуспільство

З нагоди 95-річчя подвигу Героїв Крут у Львові відбувся вечір-реквієм

Сьогодні, 29 січня, заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник взяв участь у вечорі-реквієм з нагоди вшанування подвигу Героїв Крут, що відбувся у Львівському державному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У вступному слові Іван Груник зазначив: «Я гордий з того, що сьогодні перебуваю в закладі, де бережуть пам’ять про Крути та виховують справжніх майбутніх захисників України. Переконаний, що випускники Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут завжди з честю нестимуть це почесне ім’я і берегтимуть пам’ять про своїх молодих колег, які поклали своє життя за Незалежність України».

Нагадаємо, сьогодні минає 95-та річниця бою під Крутами. В рамках урочистостей, зранку на полі почесних поховань Личаківського кладовища за участі керівництва області і представників громадськості відбулися поминальна молитва за полеглих у бою під Крутами та покладання квітів до могили учасника бою під Крутами Ігоря Лоського, а також покладання квітів до могили «хрещеної матері» ліцею Ірини Калинець. Ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут пройшли урочистим маршем.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ